فصد زبان در درمان لکنت زبان

به عمل باز کردن منافذ کوچک در دیواره شریان های رگ که باعث خروج اخلاط فاسد بدن به همراه خون می شود با وسیله ای به نام نیشتر را فصد می گویند. در کل فصد کردن مانند استفراغ بدن میماند.

 

فواید فصد کردن:


1.    خون بد کم می شود.
2.    مقدار خون کم گردد.
3.    جهت خون به طرفی دیگر میل کند.
خطرناک ترین فصد، فصد زیر زبان برای درمان لکنت زبان است که با پاره شدن موجب مرگ می شود. آورده اند که فصد زیر لب برای بوی بد دهان موثر است. میزان فصد با میزان خلط رابطه مستقیم دارد. هرچه میزان خلط بدن زیاد باشد، عمل خونگیری بیشتر انجام میگیرد.

 

فصد چگونه صورت میگیرد؟

در فصد (فصد 64 موقعیت دارد که هر کدام با روش و برای بیماری خاصی خون گیری میشود). ابتدا با ماده بی حسی محل را بی حس کرده و سپس دستیاران پزشک با تیغ بیستوری استریل بریدگی کوچکی به سطح 2 الی 3 میلی متر وارد کرده و با مانور (21 نوع مانور دارد) خونریزی انجام میگیرید.

اگر فصد بدون تجویز متخصص صورت گیرید موجب بحران جسمی خواهید شد پس حتما یک پزشک حاذق انجام دهید تا عوارض و خطری برایتان محول نشود.

 

چه غذاهایی برای فصد زبان بخوریم؟

غذاهای سرد مانند لبنیات، کیوی، گوجه فرنگی، لوبیا، برنج، مرغ و ماهی و. قبل از فصد مجاز نمی باشد. مصرف رب انار و گلاب و مسهل ها و منضج های گیاهی حداقل یک هفته قبل از فصد بسیار عالی می باشد.

 برای درمان لکنت زبان چه غذاهایی بخوریم؟

فصد کردن زمان و ساعت مخصوص خود را دارد و برای بهره بری از بهترین نتیجه ممکن زمانی را که پزشکتان تعیین میکند انتخاب و انجام دهید.

 

بعد از فصد زبان چه کنیم؟


•    غذاهای چرب، سنگین، شور، تند و تیز و یا ترش و شیرین را از منو حذف کنید.
•    تا 24 ساعت بعد از فصد پاسنمان را عوض نکرده و با آب در تماس نباشید.
•    جای فصد درد خواهد کرد پس از کمپرس گرم یا روغن میخک برای کاهش درد استفاده کنید.
•    خوابیدن 6 ساعت پس از فصد ممنوع است.
•    پس از فصد نشانه های موقتی و مقطعی (تب و تپش قلب، ازدیاد فشار خون، اضطراب، سردرد، سردی و لرز بدن، رنگ پریدگی و.) وجود دارد که با پزشک خود در تماس باشید تا راهنماییتان کند.

 

چه کسانی نباید فصد انجام دهند؟


1.    برای افراد ضعیف ممنوع می باشد (خیلی چاق یا خیلی لاغر).
2.    رنج سنی بالای 60 و زیر 14 سال ممنوع می باشد.
3.    کسانی که خون سالم کمی دارند.
4.    ن باردار.
در روش شبیه سازی ذهن و متد روانشناختی (دکتر محمد احسان تقی زاده) برای درمان لکنت زبان، از هیچگونه عمل جراحی، فصد زبان، خوردن خوراکی های سرد، استفاده از دستگاه لکنت شکن و. استفاده نمی شود و درمان به صورت ذهنی انجام میگیرد.


درمان لکنت زبان فصد ,زبان ,   ,انجام ,  ,درمان ,از فصد ,درمان لکنت ,می شود ,لکنت زبان ,می باشدمنبع

فصد زبان

عوامل موثر بر لکنت

تاثیر مواد مخدر بر لکنت زبان

پروتکل درمان لکنت زبان در مرکز توانمندسازی ذهن

چگونه بدون لکنت صحبت کنیم؟

آیا لکنت زبان سبب کاهش عمر می شود؟

مشخصات

آخرین جستجو ها

طلا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد بیا برا خرید درس تبریز آسانسور و پله برقی فوجی اجناس فوق العاده نازدونه یکی یدونه تخفیفان فروش مویک ۲ به صورت آنلاین خرید اینترنتی chideman24